top of page

Hakkımızda

Biz kimiz?

Aslında cevaplaması en zor sorulardan birisi, “sen kimsin?” sorusudur. İnsan nereden başlayacağını şaşırır çünkü kendine ait o kadar çok bilgiye sahipsindir ki hangisinin daha önemli olduğunu ayırt etmekte zorlanırsın. Başkasına göre çok sıkıcı gelen bir bilgi senin hayatının anlamı olabilir.

Ama ortalama bir cevap herkesin en azından az çok hakkında fikir sahibi olmasını kolaylaştıracağından şöyle başlayalım istedik:

  • Gerçekten efektif ve faydalı bir ajans için ortalamanın üzerinde hayal gücüne ve fikir üretme kapasitesine sahip insanları bir araya toplamaya çalıştık.

  • Ütopik dünyamızda kurguladığımız muhteşem çalışma şartlarını ve üretme kapasitesini gerçek dünyaya elimizden geldiğince uygulamaya ve “mutluluk ve huzur” temalı bir çalışma ortamı yaratmaya özen gösterdik.

  • Yılların tecrübesinden yola çıkarak gereksiz tüm detayları beynimizden silmeyi ve yeniliğe sonuna kadar kapımızı açık tutmayı prensibimiz ilan ettik.

  • Kimseyle yarışa girmeden, kendi dünyamızda en iyisini hayal edip üreteceğimize güvendik.

  • Eğer aklında başka hiçbir sorun yoksa (iş arkadaşımla aram bozuk, patronum bana baskı yapıyor, bu ay şu kadar satış yapmam lazım, maaşlar yine gününde yatmayacak galiba) o zaman her işlin senin hayal ettiğinden de tıkırında yürüdüğünü görerek, “ruhunu doldur, kafanı boşalt” mottosundan yola çıktık.

  • Eğer karşımızdaki kazanırsa biz de kazanırız gerçeğini sonuna kadar beynimize tanımlattık. Her şeyden önce düzgün ve dürüst çalışmayı ilke edindik.

Günün sonunda bakıldığında, özetle diyebiliriz ki; mutlu olmadığımız işleri yapmamayı ve mutlu olmadığımız yerlerde çalışmamayı ilke edinerek çıktığımız bu yolda kendi mutlu dünyamızı yaratmaya geldik. Tabi bu durumda artık siz de Magidos Medya dünyasına hoş geldiniz.

bottom of page