top of page

Google Ads Yönetimi

Markanızın tanıtımı ve pazarlamasında sosyal medya yönetimi kadar önemli bir diğer konu ise Google Ads Yönetimi… Google, web siteniz aracılığı ile sizin kendinizi anlatmanızı ve tanıtmanızı kolaylaştırmak için Google Ads ile size mükemmel bir kanal açtı. Peki, Google Ads neden önemli?

İnternet reklamcılığın en etkili yollarından birisi de Google Ads Reklamları. İnternette arama yapan herkese sizi tanıtan etkili reklamlar oluşturabilirsiniz. Google Ads sayesinde reklamlarınızı doğru hedeflenmiş kitleye, doğru alanlarda ve doğru zamanda sunarak daha az maliyetle daha etkili reklamlar hazırlayabilirsiniz.

Magidos Medya, sizin için Google Ads yönetimini yaparak, Instagram, Facebook ve Youtube dışındaki hedef kitlenize de erişiyor ve etkili reklamları daha düşük maliyetlerle düzenli olarak yayınlayarak her alanda tanıtımınızı yapmanızı sağlıyor.

Google Reklamlarında SEO Çalışması

SEO (Search Engine Optimization), Türkçe adıyla Arama Motoru Optimizasyonu olan bu çalışma sayesinde Google Arama Motorunda en üst sıralarda yer almanız çok daha kolay. Hedef kelimelerde üst sırada olmak müşteri kazanma hızınızı artırırken, ürün satışında da gözle görülür bir artış yakalamanızı sağlar. Aynı zamanda bilinirlik, rekabet avantajı gibi konularda da ciddi avantaj sağlamanıza yardımcı olur.

Google Arama Motorunda o konuyla alakalı en fazla aranan kelimelerin içerisinde olduğu bir reklam kampanyası başlatılarak firmanız için olumlu etkilerini gözlemlemeye başlarız. Koyduğumuz hedefler doğrultusunda oku doğru noktaya gönderip göndermediğimizi belli periyotlarda kontrol ederek maksimum faydayı minimum harcama ile yaratmaya odaklanırız.

Google Reklamları Neden Önemli?

+ Web sitenize ziyaretçi çekmek,
+ Satış ivmenizi yükseltmek,
+ Telefon trafiğini artırmak,
+ Rakiplerinizden önce sizin ilgi çekmenizi sağlamak,
+ Kalıcı müşteriler kazanmanızı sağlamak gibi birçok nedenden dolayı Google Adwords (Google Ads) Yönetimi büyük öneme sahip.

bottom of page