top of page

Youtube Kanal Yönetimi ve Tanıtım Filmi

Dijital çağın tam ortasında olduğumuzu sanırım artık fark etmeyen kalmadı! Ancak Youtube, hala etkisi tam olarak kavranamamış bir bölgede duruyor olabilir gözünüzde.  O zaman baştan başlayalım. Öncelikle bir Youtube kanalınız neden olmalı bunu konuşalım.

Youtube, sizin kendinizi anlatabileceğiniz bir diğer yolunuz. Evet, kabul ediyoruz herkes burada olamıyor ve çoğunun sebebi de içerik üretmekte sorun yaşaması ve düzenli olamamak. Tabi bir de “Neden gerek duyayım ki” diyen var eminiz. Ancak eğer Youtube kanalınızı firmanıza uygun karakter ve içeriklerle donatırsanız ve üstüne bir de burada sponsorlu reklam verirseniz o zaman kanalın etkisini kısa sürede göreceksiniz.

Youtube’un en etkili arama motorlarından birisi olduğunu kabul ederseniz burada içerik üretmenin size nasıl fayda sağlayacağını çok daha iyi görebilirsiniz. Youtube bir nevi sizin blog sayfanız gibi ancak burada görsel olarak performans sergilemeniz gerekeceği için biraz daha efor sarf etmek gerektiğini kabul ediyoruz ve bu yolda tüm ekibimiz ve fikirlerimizle yanınızdayız.

Unutmayın ki Youtube aynı zamanda başlı başına bir para kazanma yolu. Yani buraya zaman ve emek harcayabilirseniz Youtube da emeklerinizin karşılığını boş bırakmayacaktır.

Peki, tanıtım filmi?

Aslında basit gibi görünen ama her detayın üzerinden özenle geçilmesi gerek bir konu da tanıtım filmi çekimi. Burada önemli olan markanızın doğru lanse edilmesi…

Sosyal medya ya da Youtube üzerinden yayınlanacak tanıtım filmlerinizin süresinin ne kadar olacağının hesaplanmasından senaryosuna, tarzından kullanılması gereken materyallere kadar tüm ekibimizle beyin fırtınası yaparak marka karakterine uygun senaryolar oluşturmaya özen gösteriyoruz. Aynı hassasiyeti reklam filminin çekilme ve montajlanma aşamasında da göstererek sizi en iyi anlatan tanıtım filminizi oluşturmaya gayret ediyoruz.

bottom of page